Affiliate Marketing İle Network Marketing Yöntemlerini Birleştiren Ve Katılımcıların Hızlı Para Kazanmasına Yardım Eden Mükemmel Bir Program


<=Uzun yılların bilgi ve deneyimiyle ortaya çıkan eşsiz bir proje=>

Klasik network marketing yöntemlerine ek olarak bilişim teknolojilerinin kullanıldığı bir çalışma, muhteşem bir teşvik sistemi. Yılların tecrübesiyle oluşturulan alt yapısı hazır bir sistem. İşin yarısını sistem hallediyor, gerisi sizin gayretinize kalıyor.
Olmasına izin verin; bırakın kodlar sizin için çalışsın.


  
  
  
  

Projenin ciddi bir maliyeti var, ama kimseden 1 kuruş almıyoruz.
Kayıt ücretsiz olup size maddi manevi en küçük bir yükümlülük getirmemekle birlikte bir çok avantajlar sunmaktadır.

Doğru zamanda, doğru bir ürünle, iyi bir firma, güçlü ve deneyimli bir sponsorla network marketing yapmak size hayal bile edemeyeceğiniz şeyler kazandırabilir. 

Ek İş & Ek Gelir Kazanmak

Geliriniz masraflarınızı karşılamaya yetmiyorsa ek iş yaparak ek gelir elde etmek zorundasınız. Şu anda ülkemizde çok az bir kesim dışında hemen herkes ek gelir kazanma peşindedir.  Esas işinizin yanında yapabileceğiniz en güzel ve kolay ek iş ise network marketing'dir.  

Meslek Edinmek

Network marketing bir meslek olarak full time yapıldığında diğer mesleklere göre en çok kazandıran meslektir. Üstelik diğer mesleklerde iş yükü baştan neyse sonra da aynı devam ettiği ve bıkkınlık verdiği halde, network marketing'de giderek iş yükünüz azalır ve keyif almaya başlarsınız.

Bilgi Ve Deneyim Gerektirmez

Network marketing işinde başarılı olmak için önceden ne yaptığınızın, hangi okulu bitirdiğinizin bir önemi yok. Eğitimlere katılır ve sponsorunuzu takip ederseniz çok kısa sürede kazanmaya başlarsınız. Hatta mevcut bilgi ve tecrübenizi network marketing işinde kullanmak başarısızlık sebebi olabiliyor.

Takdir Edilirsiniz

Kamu veya özelde bir çalışansanız kolay kolay takdir edilmezsiniz. Hatta büyük bir özveriyle çalışsanız bile tutarlar torpilli birini terfi ettirirler. Oysa Network marketing işinde torpil sökmez, başarısızlık asla ödüllendirilmez. Ama en ufak bir başarınız bile çok ciddi takdir edilir, sahneye çıkarılır alkışlanırsınız.

Kendi İşinizin Patronu Olursunuz

Kendi işinin patronu olmak bir çok kişinin hayalidir. Kendi işinde patron olmak çalışma saatlerini kendin belirlemek ve işe gitmediğinizde sizi arayıp azarlayacak veya işinize son verecek bir patronun olmaması demektir. Network marketing yaptığınızda tam olarak bunu yaşayabilirsiniz.

Risksiz Ve Sermayesiz İş Kurarsınız

Network marketing satış ortaklığına dayalı bir sistem olduğu için ürün satın alma ve stoklama derdiniz yoktur. Bu nedenle hiç riskiniz yoktur. Sizin yapmanız gereken bir ekibinizle birlikte firmanın deposundan olabildiğince çok ürün çıkararak ciro oluşmasını sağlamaktır. Kazancınızı bu ciro belirler.

Sınırsız Kazanç İmkanı

Network marketing işinde kazanç sınırı yoktur. Kimileri belli bir limite ulaştığında çalışmayı bırakır. Bazılarının hayalleri çok büyüktür ve daha çok kazanmak için daha fazla çalışır. Dünya çapında network yapan bir çok lider milyon dolarlar seviyesinde para kazanmayı başarmıştır, ülkemizde de milyonerler vardır.

Bürokrasiden Kurtulursunuz

Girişimcilik yapıp kendi ürününüzü üretmeye kalkıştığınızda önünüze bir çok bürokratik engel çıkar. Bir çok girişimci bu engelleri aşamadığı için daha işin başında vazgeçer. Oysa network marketing'de tüm bürokratik işler halledilmiş, tüm izinler alınmıştır ve her şey hazırdır. Siz sadece işinize odaklanırsınız.

Özgürce Gezip Görebilirsiniz

Network marketing zamandan ve mekandan bağımsız olduğu için istediğiniz anda tatile gidebilirsiniz. Zaten belli bir başarı yakaladığınızda firma size bir çok tatil hediye edecektir. Oysa klasik işlerde fiilen işinizin başında olmanız gerekir. Bundan dolayı ömründe hiç tatil yapmamış girişimci veya tüccarlar vardır.

Çevreniz Genişler & Sosyalleşirsiniz

Network marketing sayesinde çok fazla insanla tanışma şansınız vardır. Bir çok kişi çevrem yok diye network yapmak istemez. Oysa çevre edinmek ve farklı şehir, hatta farklı ülkelerden insanlarla tanışmak için network yapmalısınız. Klasik işlerde etrafınızdaki bir kaç kişiden başka kimseniz yoktur.

Kişisel Gelişim

Kişisel gelişimde en önemli konu özgüvendir. Network marketin sayesinde alacağınız ücretsiz eğitimler sayesinde özgüven patlaması yaşarsınız ve esas işinizde de başarılı olursunuz. Özellikle belli bir kariyerden sonra sahneye çıkarak toplum önünde konuşma yeteneğiniz gelişir ve bu sizi bir lider yapar.

Miras Bırakma İmkanı

Network marketing bir ticaret olduğu için klasik ticarette olduğu gibi miras bırakır, sahip olduğunuz kariyeri olduğu gibi çocuklarınıza aktarabilirsiniz. Oysa profesör, genel müdür, general veya hangi kariyerde olursanız olun, hiş bir yerde kariyerinizi çocuklarınıza miras bırakamazsınız.

Kendini Gerçekleştirme

Kendini gerçekleştirmek isteyen kişi kendini tanımalı, güçlü ve zayıf yanlarını, sınırlarını bilmeli ve sınırlarını zorlayarak zirveye çıkmalıdır.  Network sayesinde bir çok sıradan kişi çok büyük başarılara imza atmıştır. Hayattan hiç bir beklentisi olmayan kişiler birer lidere dönüşmüştür.

İş Arkadaşlarını Belirleme

Network marketing işini klasik işlerden ayıran en büyük özelliklerden biri çalışacağınız kişileri kendiniz seçebilmenizdir. Oysa klasik işlerde çalışacağınız iş arkadaşlarınızı siz değil başkaları seçer ve siz hoşlanmasanız bile o kişilerle uzun yıllar çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Ekip Olmanın Gücü

Bir kişinin patron sayılması için en az 100 kişi çalıştırması gerekiyor. Bunun için ne kadar sermaye gerektiğini düşünün. Network marketing size bir patron gibi insanları işe alma ve işinizi geliştirmek için ekip kurma imkanı vermektedir. Üstelik ekibinize karşı tek sorumluluğunuz onu eğitmek.

Zaman Ve Mekandan Bağımsız Olma

Network marketing klasik işlerde olduğu gibi sürekli işin başında olmayı gerektirmez. Çünkü başında durmanız gereken işçileriniz veya sizin dükkanı açmanızı bekleyen müşterileriniz yoktur. Klasik işlerin monotonluğu burada yoktur. Bu da çalışırken size muhteşem özgürlük ve işten keyif almanızı sağlar.

Sistemin Adaletli Olması

Network marketing'de kariyer önemlidir, çünkü kariyer ciroya bağlı olarak gelirinizi belirler. Klasik işlerde kariyer almanız için hak ediyor olmanız yetmez, torpil de bulmanız gerekir. Ama network'de herhangi bir kariyerin gerektirdiği şartları yerine getirdiğinizde sistem size otomatik olarak kariyerinizi verir.

Uluslararası Çalışmak

Sabit bir iş yeri gerektiren klasik işlerde hedef kitleniz bulunduğunuz semt veya cadde, hatta sokakla sınırlıdır. Bazen bir sokakta aynı sektörde bir çok işyeri bulunur. Oysa network marketing işinde eticaret sayesinde hedef kitleniz çok geniştir. Dünyanın her yerinde işinizi kurabilirsiniz.


NETWORK MARKETİN'DE YAPILAN ÖLÜMCÜL HATALAR

Herhangi bir network firmasına kayıt olarak bir süre çalışan ve para kazanamayan, en sonunda bırakan veya firma değiştiren insanların nerede hata yaptığını, nerede kaybettiğini yıllardır araştırıyoruz. 
Network Marketing'de Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Konular

1-Firma Seçimi
En büyük hata herhangi bir ürün olmaksızın çok para kazanma vaad eden firmalarla çalışmak. Network marketing bir ticarettir, yani bir alışveriştir. Para veriyorsanız karşılığında faydalı bir ürün almalısınız. Network marketing bir ürün olmadan tek başına yapılamaz. Çünkü network direct seling (doğrudan satış) sisteminin bir bir primlendirme yöntemidir. Doğrudan satış firmaları reklam yapmadığından, ürünü kullanıp tavsiye eden üyelerine yaptığı satıştan komisyon öder ve bunu network marketing kurallarına göre yapar. Ürün olmaksızın, ürün kullanımı veya tavsiyesi olmadan sadece üye bularak ve bulduğunuz üyelerden alınan paraların üsttekilere dağıtıldığı networkler yıkılmaya mahkumdur. İstediği yerden fetva alsın benim vicdanım böyle bir network sistemini helal kabul etmez. Nitekim bana bu tarz firmalardan teklifler geldi, çok büyük paralardan bahsedildi, çok şükür paraya tamah edip insanları mağdur eden ve beddua almaya sebep olan bu tarz firmalara tenezzül etmedim. Ama maalesef ülkemizde bir çok aklı başında insan bunlara dahil oldu, hem kendi parasını kaptırdı, hem de bir çok kişiyi mağdur ederek beddua aldılar.

2-Ürün
Network marketing doğru zamanda doğru ürünle yapılırsa başarılı olma şansınız daha yüksektir. Ürün doğru olabilir ama popülerliğini yitirdiyse ve bir çok rakibi varsa, üstelik klasik ticaretle de satılıyorsa işiniz çok zor demektir. Bunun yanısıra göstermelik veya çakma ürünlerle memnuniyet sağlamak zor olduğu için ilk zamanlarda yürüse de uzun vadede sistem yine çökmektedir. Nitekim çöktüklerini hep birlikte gördük. Bir de doğrudan satışla, ticaretle alakası olmayan göstermelik hizmetlerle network yapanlar oldu yine yürümedi, yürümez. Biri bitti, diğeri başladı, ama ardı ardına kapandılar ve insanlar mağdur oldu.

3-Kazanç Planı
Bazı firmaların kazanç planları çok zordur, ekibinizden dönen cirodan prim alabilmeniz için şartları ağırdır, bir çok şart ileri sürerler. Bazılarında ise başlangıçta şartlar kolay iken giderek zorlaştırırlar. Diğer bazı firmalar ise nakit para ödemez size prim olarak ürün hediye ederler, ancak bu ürünleri satarak nakit para kazanabilirsiniz, size klasik ticaret yaptırırlar. Oysa kazandığınız parayı her ay nakit olarak hesabınıza tıkır tıkır ödeyen ve üstelik bunun için de sadece belli miktar ürün kullanmayı şart koşan firmalar da var. Zaten network marketing yapmanın mantığı, ilelebet ürün satmak değil, kullanıp tavsiye etmektir.

4-Sponsor
Firma, ürün ve kazanç planı ne kadar iyi olursa olsun sizi başarıya götürecek en büyük etken sponsordur. Bilgili ve deneyimli, firmada iyi bir kariyere sahip, ahlaki değerleri yüksek olan ve ekibine karşı sorumluluğunu yerine getiren bir sponsorla çok hızlı yol kat edersiniz. Diğer yandan sponsorunuz bu değerlerden yoksunsa maalesef sizi perişan eder. Piyasada liderlik yeteneği olan ve çok azimli olduğu halde sponsoru tarafından kandırılmış, bozguna uğratılmış ve sonunda network marketing ticaretine düşman olmuş yüzbinlerce insan görürsünüz. Benim üst sponsorlarım da maalesef firma değiştirerek giderayak beni bozguna uğratmaya çalıştılar, ekibimi firmalarına çekmek için uğraştılar, kısmen başardılar da. Ama kendime ve ekibime olan saygım, çalıştığım hammaddenin gücüne olan inancım ve her zaman ahlaki değerleri ön planda tutmam sayesinde yıkılmadım. Ama beni bozguna uğratmaya çalışanlar gittikleri firmayı da patlattılar, firma firma dolaşmaya devam ettiler, baktılar ki çakma ürünlerle bu iş yürümüyor, en sonunda bozguna uğrayanlar kendileri oldu. Network Marketing ticaretinin en önemli ilkesi etiktir. Klasik ticarette etik olmayan yöntemlerle bazen başarı elde edilebiliyor. Ama network marketingde etik kuralları hiçe sayarak başarı asla mümkün değildir. Tabiri caizse böylelerini sistemin midesi kaldırmıyor ve kusuyor.
DOĞRU ZAMAN, DOĞRU ÜRÜN, DOĞRU FİRMA


18 yaşından büyük olan herkes projeye katılabilir. Eğer bizimle çalışmak isterseniz önce firmaya ücretsiz kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt yapıldığında sistem size otomatik olarak kullanıcı adı ve şifre yolluyor. Bu şifre ile sisteme giriş yapıp işe başlamanız için gerekli olan bazı ürünleri satın almanız gerekiyor. Biz en düşük masrafla alınacak en önemli olan ürünlerin listesini yaptık. Bu liste yaklaşık 432 liraya tekabul ediyor. Elbette siz daha fazla ürün alabilirsiniz, ama biz bu işi yapmak için borç almak zorunda olan kişilerin sermayelerini doğru kullanıp iyi bir başlangıç yapmaları ve para kazanmaya başlamaları için azami dikkat gösteriyoruz. Ürünleri satın aldığınız andan itibaren Reseller Pro sistemine dahil olacaksınız ve yavaş yavaş hesabınızda cirolar dönmeye başlayacak. Eğer sizin için hazırladığımız ve ihtiyacınız olan eğitim destek sisteminde öğretildiği şekilde çalışma yaparsanız çok kısa sürede çok ciddi gelirlere ulaşmanız mümkün. 
ÖNEMLİ NOT: 1.derece yakınlarınızda bu işle uğraşanlar varsa etik olarak onlarla çalışmanız gerekiyor. Zaten üye iseniz ve şu ana kadar bir başarı elde edemediyseniz affiliate marketing yapmayı deneyebilirsiniz. 
Bilgisayar veya Android Telefon
İnternette var olabilmek için bir internet bağlantınız olması ve internete bağlanmanızı sağlayacak bir cihaz olması gerekmektedir. Hâlâ analog telefon kullanıyorsanız, bilgisayarınız da yoksa çok zor.
Eposta Hesabı
Belirli yaş üzeri kişilerin email hesabı olmamasını anlarım ama, bazen 25-30 yaşında adamlara rastlıyorum email kullanmayan. İnternette eposta adresi en önemli şeylerin başında gelir, olmazsa olmaz. Haberleşme için mutlaka email olacak.
Banka hesabı (IBAN)
IBAN niye lazım diye soranlar oluyor, şaşırıyorum. Kazanacak olduğunuz para hesaba gönderilecek. Bunun için hesap no olmuyor, IBAN no olması gerekiyor. Hâlâ yoksa hemen en yakın bankaya gidip ücretsiz hesap açtırabilirsiniz.
Azıcık Cesaret
Millet öyle korkmuş ki, internet deyince ödü kopuyor. Haklılar temkinli olmak iyidir, ama ölçülü gitmek lazım. Kabak gibi ortadayım, beş kuruş talep etmiyorum, biri bana diyor ki, "dolandırıcı olmadığını ne bileyim?" No comment!ÖĞRENCİLER

Öğrenciler okuldan arta kalan zamanlarının bir kısmını ayırarak ailelerine yük olmadan kendi imkanlarıyla para kazanabilir. Başlangıçta okul harçlığını çıkarırken zamanla daha fazlasını kazanabilir. Hatta işi profesyonelce yapmak şartıyla mezun olduğunda iş aramak zorunda kalmadan bu işe devam edebilir.

ÖĞRETMENLER

Öğretmenlerin hemen hepsi zaten ek gelir peşinde koştururlar. Örneğin ders yükü 15 saat olduğu halde hafta sonu bile derse girerek ek ders ücreti almak isterler, veya sınavlarda görev alırlar. Zamanının bir kısmını girişimcilik işine ayırarak giderek artan oranda gelir elde etmeleri mümkündür.

EV HANIMLARI

Aslında ek işe en çok ihtiyacı olan kişiler ev hanımlarıdır. Çünkü eşinden aldığı kısıtlı bütçe ile geçinmeye çalışmak ve bir ömrü bu şekilde geçirmek herhalde çok zordur. Oysa bizim projemize dahil olarak sistemin desteği ve kendi çabasıyla mutfak masrafından kat be kat fazlasını kazanabilir.

MEMURLAR

Tanıdığım bir çok memur berberlik, terzilik, manavlık gibi ek işler yapmaya çalışıyor. Hemen her memur fırsat bulduğunda ek gelir fırsatlarını kaçırmıyor, bu artık hayatın gerçeği. Sunduğumuz fırsat bu tarz yapılan işlere göre daha az emekle çok daha fazla kazandırmaktadır.

İŞÇİLER

Ülkemizde açlık sınırı 2 bin lira civarı ve asgari ücret de yaklaşık o kadar. Başta özel sektör olmak üzere işçilerin çoğunluğu asgari ücret düzeyinde ücret alıyor. Bu boğaz tokluğuna çalışma, bir nevi modern kölelik demek. İşçiler full time olarak projemizde çalışarak, 5 kat fazla kazanacağını bilseler ne yaparlardı?

İŞ ADAMLARI

İş adamları girişimci kişilerdir ve yanında bir çok kişiye istihdam sağlarlar. Fakat ekonomik şartların sert iniş çıkışları kırılgan yapıya sahip şirketlerin sonunu getirebilmektedir. O nedenle iş adamları gelecekte yaşanabilecek krizlere karşı B planı olarak projemize dahil olmalarında yarar vardır.

İŞ ARAYANLAR

Bir çok işsize projemizi sunduğumuzda, benim bir işim olsaydı ben de bu projeye katılırdım diyorlar, yani projeyi iş gibi görmüyorlar. Onlara göre fiziksel olarak belli bir mekanda yapılan şeye iş denir. Halbuki projeye dahil olan bir çok kişi hazır işini bırakıp bu işe dört elle sarıldığında servet kazanıyor.

EK GELİR ARAYANLAR

Ne iş yapıyor olursa olsun, kazancı harcamalarına yetmeyip ek gelir arayanlar için çok uygun bir işten bahsediyoruz. Çünkü zamandan ve mekandan bağımsız olarak yapılabilen ve tam olarak öğrenilip ciddiyetle yapıldığında esas işten daha fazla, adeta servet kazandıran bir proje.

HERKES

Herkesin bir gün ihtiyaç duyacağı bir hammadde ile çalışıyoruz. Bugün değilse bile bir gün herkes, insanların çok muzdarip olduğu önemli bir çok sorunu basitçe ortadan kaldıran bu mucizevi hammaddeyi duyacak, görecek, bilecek ve istemese de kullanmak zorunda kalacak.MÜKEMMEL BİR STRATEJİ

Her gün internet üzerinden milyonlarca dolar para büyük bir nehir gibi akıp gidiyor. İnternette iş yapan yüzbinlerce kişi ve firma, bilgi kalitesine göre bu nakit akışından payına düşeni alıyor. Biz size bu nehirden bir menfez açıyoruz. Reseller Book projesinde yaptığımızdan çok daha hızlı, çok daha kazançlı bir yöntemle. Bu menfezden her halukârda nakit akışı olacak. Fakat size bu para kanalını genişletip nasıl daha çok nakit akışı sağlayacağınızı çok kolay bir şekilde öğretiyoruz. Öğretirken hiç de azımsanmayacak miktarda para kazanmanızı sağlayarak destek oluyoruz.  

İnandırıcı gelmiyor olabilir, ama halihazırda proje zaten çalışıyor ve sisteme dahil olan insanlar kazanmaya devam ediyorlar. Kendinize bir iyilik yapın ve gerçek olup olmadığını öğrenmek için sadece deneyin. İstediğiniz anda projeden çıkabilirsiniz.

Kayıt ücretsizdir, size maddi ve manevi hiç bir sorumluluk getirmez. Tam tersine binlerce dolar değerindeki eğitimleri ücretsiz alma hakkı sağlar. Bu eğitimleri aldığınızda zaten duramayacaksınız, ama bu tamamen sizin eğitime ne kadar açık, kazanmaya ne kadar iştiyaklı ve başarıya ne kadar aç olduğunuza bağlı. Eğer çok yüksek bir eğitiminiz yoksa maaşla çalışarak ayda 10 bin TL kazanma ihtimaliniz sıfır, ama Reseller Pro sisteminde çalışırsanız çok daha fazlası mümkün, lütfen değerlendirmenizi iyi yapın.

SIK SORULAN SORULAR
-Hiç çalışmazsam sistem para kazandırır mı?
Evet, ama belli bir seviyenin üzerine çıkamazsınız ve uzun zaman alır. Bizim tavsiyemiz; illa hiç çalışmadan pasif gelir elde etmeyi çok istiyorsanız bunun realitesi şu: Sistemin desteğiyle bir dönem çok sıkı bir çalışma yapın, hayatınızın 2-3 yılını geri kalanı için feda edin. Sonra hiç çalışmasanız bile yaptığınız bu çalışmanın meyvesini ömür boyu yiyebilirsiniz. Bunun örnekleri çok. Örneğin; bir kaç yıl çok ağır, ama geliri yüksek bir işte çalıştınız ve 20 dairelik bir apartman yaparak her daireyi 1000 liradan kiraya verdiniz. Artık çalışmanıza gerek var mı? Network marketing bunun gibi bir şey, ama yanında siz de eğitimlerde öğrettiğimiz şekilde çalışma yapacaksınız.
-Dediğiniz gibi 2-3 yıl sıkı çalışırsam kazancım ne olur?
Otomatik kazanç desteğimiz yanında kafanıza göre değil, size öğrettiğimiz şekilde çalışma yaparsanız elde edeceğiniz gelirin sınırı yok. Çoğu kişi beklentisinin çok üzerinde kazanıyor olmasına ve belli bir düzeyden sonra çalışması gerekmemesine rağmen çalışmadan duramıyor. Çünkü bir yerden sonra daha çok kazanmak artık bir yarışa dönüşüyor ve adeta prestij halini alıyor.
-Çalıştığım işi bırakmam gerekiyor mu?
Hayır, bilakis yaptığınız işe devam edin. Her ne yapıyorsanız o işi birileri yapması lazım. Bu iş part-time olarak yapılabilir. Ama zaten bir işiniz yoksa o zaman full-time bu işe odaklanın, iş aramanıza gerek kalmayacak.
 -İşi anlamadım, bir türlü karar veremiyorum?
İşin detaylarını öğrenmek için gereken bütün materyalleri hazırladık, hepsine bir paket halinde ücretsiz sahip olacaksınız. Ancak işi tam anlamıyla öğrenmeniz zaman alacak, çünkü her şeyde olduğu gibi bu işte de bir çok şeyi yaşayarak öğreniyorsunuz. Ancak diğer işlerden farklı olarak burada işi öğrenirken, bir yandan para da kazanıyorsunuz. Örneğin; bir doktor mesleğini öğrenmek için 6 yıl hiç para kazanmadan gece gündüz çalışıyor ve üstüne bir sürü masraf ediyor. 6 yıl sonra kazandığı 7-8 bin TL civarı. Oysa network marketing de ek iş olarak yaptığınız halde hem öğreniyor, hem de kazanıyorsunuz. 6 yıl bu işi aynı firmada adam gibi yapan birinin kazanacağı para 15-20 bin civarında oluyor. Değer mi değmez mi siz karar verin.
-Bu işte risk var mı?
Evet var, tam olarak 13 TL. İşi beğenmeyip sistemden çıkmak istediğinizde aldığınız ürünleri geri gönderip paranızı geri alabiliyorsunuz. Ama kanun gereği iadelerde kargo masrafını sizin karşılamanız gerekiyor. Çok büyük bir risk değil mi?
 -Ben yapamam?
Bu düşünce kendiniz hakkında çok acımasız bir önyargı. Öyle insanlar yapıyor ki, bilseniz bu sözü söylediğinize pişman olursunuz. Ayrıca bir insan bilmediği bir şeyi yaptığında, o işi yapmış olmaz, sadece denemiş olur. Bütün büyük başarılar deneyerek elde edilmiştir. Bütün keşifler deneyerek yapılmıştır. Örneğin; Thomas Edison ampülü icat etmeye çalışırken binlerce deneme yaptığı söylenir. 1000 defa denedi olmadı, bir kez yaptı ve oldu. Aynen şuna benziyor; 1000 defa hayır cevabı aldınız olmadı, bir kez evet cevabı aldınız oldu. O yüzden başlangıçta zaten yapamayacaksın, yapsan şaşarım. Ama 3-5 denemeden sonra pes edersen gerçekten yapamazsın. Fakat şunu bil ki, hesabında dönen ciroları gördükçe denemekten vazgeçmen çok zor.
 -Ben böyle şeylere inanmam?
Siz bilirsiniz, inanmak bir seçimdir.
Yukarıdaki dekont resmi çalışmadan, az çalışarak veya çok çalışarak neler kazanabileceğiniz hakkında size fikir verebilir. Bunlar günde 2-3 saat çalışmayla elde edilen ek gelir dekontları. Full Time yaparsanız buradaki en büyük rakamın bile bir kaç katını kazanabilirsiniz. 

Web Tasarım: Horizon