-Affiliate Marketing(Satış Ortaklığı) İle İnternetten Para Kazanma Seti

            -Satış Ortaklığına Özel Mükemmel Bir Web Sitesi

            -Kitap, Dokümanlar, Video dersleri

            -Satış Ortaklığı Veren Firmaların Güncel Listesi

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) Yöntemi İle İnternetten Para Kazanmak
Satış ortaklığı,  dijitalleşmenin sonucu olarak zaten günlük hayatımızda var olan komisyonculuk mesleğinin internete uyarlanmış halidir. Bildiğiniz gibi komisyoncular başka birine ait bir ürün veya hizmetin satışına yardımcı olarak komisyon kazanırlar. Örneğin, turizm acenteleri otellerin odalarını satarlar, seyahat acenteleri otobüs veya uçaklara yolcu bulur, galericiler araba, emlakçılar ev satışına yardımcı olarak komisyon kazanırlar. Bu tip komisyonculukta ticari ünvanınız ve bir dükkanınız olması, bunun için de belli bir sermayeniz olması gerekiyor. Üstelik işi yapmak için sadece sermaye yeterli değildir, fiziksel olarak işin başında olmak ve müşteriyle birebir muhatap olmanız da gerekmektedir.
Ancak, günümüzde tamamen internet üzerinden bir web sitesi, yani bir çeşit e-dükkan aracılığıyla yapılan e-ticaret satış ortaklığı sayesinde ticari ünvanınız olmadan ve herhangi bir iş yeri açmaya gerek kalmaksızın, minik bir sermaye ile isteyen herkes, belirli ürün veya hizmetlerin satışına yardımcı olarak ciddi kazançlar elde edebilir. Üstelik bu sistem otomatik çalışır, siz uyurken, tatildeyken bile para kazandırır. Şu an dünya çapında satış ortaklığını meslek edinen milyonlarca kişi bu işten şahane paralar kazanmaktadır. 
İnternetten para kazanma imkanı sağlayan önemli bir proje olan Reseller Book dünya çapında çok yaygın olan ve giderek artan oranda talep gören affiliate marketing veya satış ortaklığı sistemi hakkında Türkiye'de bulabileceğiniz en önemli kaynakların başında gelmektedir. Reseller Book 2009 yılında satış ortaklığı hakkında ülkemizde yapılan ilk projelerden biridir. Proje bu sistemi Türkçe anlatan kitap, dokümanlar ve satış ortaklığı çalışmalarının yapıldığı bir web sitesinden oluşmaktadır. Katılımcılara işe hızlı başlangıç yapabilmelerini sağlamak için satış ortaklığı sistemine özel bir web sitesi kurup bu web sitesi üzerinde nasıl çalışılması gerektiği kitap, doküman ve video dersleriyle öğretilmektedir. Bugüne kadar affiliate marketing yapmak isteyip de başarısız olanların en büyük handikapı bu işi web sitesi olmadan, bedava sitelerle veya basit blog siteleriyle amatörce yapmaya çalışmaları. Oysa amatörce yapılan hiç bir işten hayır gelmez. Zaten amatörler de bunun farkındadır, çoğu zaman ne yapıyorlarsa hobi için yaptıklarını ve bir şey beklemediklerini söylerler. Yaptığınız işi (her ne yapıyorsanız) profesyonelce yaptığınızda olanlara inanamazsınız. 

Reselle Book ve satış ortaklığı sitesi hakkında daha fazla fikir edinebilmek için demo sürümünü inceleyebilirsiniz. Bu konuda ciddi olanlara yardımcı oluyoruz. Satış ortaklığı sitesinin kurulumunu yaptığımızda tüm dokümanlara ve video derslerine ulaşabileceksiniz.


Satış ortaklığı yapabileceğiniz markalardan bazıları
Reseller Book Affiliate Marketing Sitesi
Satış Ortaklığına Özel Web Sitesi


Affiliate marketing ürünleri ve sınırsız ek bilgilerin eklendiği özel sayfalar 

 Affiliate ürünleri kampanya, çekiliş ve kuponlarının duyurulduğu sayfalar

 Affiliate linklerinin eklenebildiği özel alanlar ve butonlar

 %100 responsive & mobil uyumlu


Bonuslar

Basit Logo Yapım Teknikleri

Google Adsense Teknikleri

Google Ads Teknikleri

Domain Bulma Kriterleri

Affiliate Marketing Firma Listesi

Yardımcı Program ve Medya Ögeleri

Sitenhazir.com'dan 1 GB hosting satın aldığınızda bu web alanına satış ortaklığına özel web sitesini ücretsiz kuruyoruz. Aynı zamanda kitap, doküman, video dersleri, affiliate firma listesi, teknik destek vs. ihtiyacınız olan her şeyi ücretsiz olarak sağlıyoruz. Siteniz kurulup tüm ayarlamaları yapıldıktan sonra admin panel şifreniz Whatsapp mesajıyla size ulaştırılacaktır. Akabinde mesaj listesi ile sürekli yeni gelişmeler hakkında bilgi vereceğiz ve inşallah her zaman yanınızda olacağız.


Web Tasarım: Horizon